Yhteystiedot


Vastaavat ohjaajat

  • Marja Hassinen, psykiatrinen sairaanhoitaja
    puh: 050 436 3693
  • Hanna Rosvall-Paavilainen, psykiatrinen sairaanhoitaja
    puh: 050 403 6621
  • Email: kotiaurinkoinen@kolumbus.fi
    Toimisto/ laskutusosoite: Kauppakatu 37 A 8, 80100 Joensuu

Talous

  • Niko Paavilainen
    puh: 040 579 6601

Joensuun ohjaajien yhteystiedot

  • Kimmo Voutilainen, nuoriso- ja vapaa-ajan ohjaaja
    puh: 050 449 8748
    email: kimmo.voutilainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Päiväkeskus
  • Marjukka Okkonen, sosiaalikasvattaja ja mielenterveyshoitaja
    puh: 050 306 8218
    email: marjukka.okkonen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Merimiehenkadun pienryhmäkoti/"Solmu"
  • Riikka Rosvall, sairaanhoitaja (AMK) ja lähihoitaja
    puh: 050 338 1311
    email: riikka.rosvall@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kirkkokadun pienryhmäkoti 2
  • Mia Voutilainen, sosionomi (YAMK) ja nuoriso- ja vapaa-ajan ohjaaja
    puh: 050 306 8217
    email: mia.voutilainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Koulukadun pienryhmäkoti 2
  • Elisa Mutanen, sosionomi (AMK)
    Äitiysvapaalla

  • Miska Horttanainen, lähihoitaja
    puh: 050 337 7846
    email: miska.horttanainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kiertävä ohjaaja/ Kirkkokadun pienryhmäkoti 3
  • Niina ("Ninni") Tuononen, sosionomi (AMK)
    puh: 050 434 3536
    email: niina.tuononen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kiertävä ohjaaja/ Keskustan tukiasunnot
  • Mika Sormunen, sairaanhoitaja (AMK)
    puh: 050 449 8750
    email: mika.sormunen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Koulukadun pienryhmäkoti 1
  • Ida Jormanainen, sosionomi (AMK)
    puh: 050 307 5355
    email: ida.jormanainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kirkkokadun pienryhmäkoti 1
  • Anni Hakkarainen, sosionomi (AMK)
    puh: 050 339 0092
    email: anni.hakkarainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kiertävä ohjaaja/ Kuhasalon tukiasunnot
  • Roosa Hassinen, lähihoitaja
    puh: 040 028 2930
    työpiste: Kiertävä ohjaaja
  • Eemil Puolakka, huoltopäällikkö
    puh: 050 378 0119
    email: eemil.puolakka@kotiaurinkoinen.fi
  • Jonna Tolvanen, turvallisuusvalvoja
    puh: 044 975 9053


Toimipaikkojemme yhteystiedot

Pienryhmäkodit

Päiväkeskus



Tukiasunnot


Pienryhmäkotien lisäksi meillä on 1-3 hengen tukiasuntoja

  • Keskustassa (Koulukatu, Kirkkokatu, Merimiehenkatu, Sairaalakatu)
  • Kuhasalossa (Kuhasalontie)