Yhteystiedot


Vastaavat ohjaajat

  • Marja Hassinen, psykiatrinen sairaanhoitaja
    puh: 050 436 3693
  • Hanna Rosvall-Paavilainen, psykiatrinen sairaanhoitaja
    puh: 050 403 6621

  • Email: kotiaurinkoinen@kolumbus.fi
    Toimisto/ laskutusosoite: Kauppakatu 5 b 12, 80110 Joensuu

Talous

  • Niko Paavilainen
    puh: 040 579 6601

Ohjaajien yhteystiedot


  • Kimmo Voutilainen, nuoriso- ja vapaa-ajan ohjaaja
    puh: 050 449 8748
    email: kimmo.voutilainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kirkkokadun pienryhmäkoti

  • Riikka Rosvall, sairaanhoitaja (AMK) ja lähihoitaja
    puh: 050 588 1033
    email: riikka.rosvall@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Keskustan tukiasunnot

  • Mia Voutilainen, sosionomi (YAMK) ja nuoriso- ja vapaa-ajan ohjaaja
    puh: 050 306 8217
    email: mia.voutilainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Koulukadun pienryhmäkoti

  • Outi Haapala, lähihoitaja
    puh: 050 306 8218
    email: outi.haapala@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kirkkokadun pienryhmäkoti

  • Tutta Leppänen, Sosionomi (opisk.)
    puh: 050 449 8750
    email: tutta.leppanen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kirkkokadun pienryhmäkoti

  • Miska Horttanainen, lähihoitaja, datanomi
    puh: 050 337 7846
    email: miska.horttanainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kuhasalon tukiasunnot

  • Julia Vuojolainen, Nuoriso- ja vapaa-ajanohjaaja
    puh: 050 339 0092
    email: julia.vuojolainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kuhasalon tukiasunnot

  • Eemil Puolakka, huoltopäällikkö
    puh: 050 378 0119
    email: eemil.puolakka@kotiaurinkoinen.fi

  • Mika Sormunen, sairaanhoitaja (AMK)
    Virkavapaalla

  • Sandra Kalliomäki, lähihoitaja
    puh. 050 307 5355
    email: sandra.kalliomaki@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Koulukadun pienryhmäkoti

Toimipaikkojemme yhteystiedot

    Pienryhmäkodit

SOLMU
Merimiehenkatu 44 C 27,
80100 Joensuu

KOULUKATU 1
Koulukatu 31 A 1,
80100 Joensuu

KOULUKATU 2
Koulukatu 31 A 10,
80100 Joensuu

KIRKKOKATU 1
Kirkkokatu 37 C 38
80100 Joensuu

KIRKKOKATU 2
Kirkkokatu 37 C 42
80100 Joensuu

KIRKKOKATU 3
Kirkkokatu 37 C 45
80100 Joensuu

KAUPPAKATU
Kauppakatu 37 A 8
80100 Joensuu




    Tukiasunnot


    Pienryhmäkotien lisäksi meillä on 1-3 hengen tukiasuntoja
    • Keskustassa (Koulukatu, Kirkkokatu, Merimiehenkatu, Sairaalakatu)
    • Vehkalahdessa (Kuhasalontie)