Yhteystiedot


Vastaavat ohjaajat

  • Marja Hassinen, psykiatrinen sairaanhoitaja
    puh: 050 436 3693
  • Hanna Rosvall-Paavilainen, psykiatrinen sairaanhoitaja
    puh: 050 403 6621
  • Email: kotiaurinkoinen@kolumbus.fi
    Toimisto/ laskutusosoite: Tikkamäentie 13 B 11, 80200 Joensuu

Talous

  • Niko Paavilainen
    puh: 040 579 6601

Joensuun ohjaajien yhteystiedot

  • Kimmo Voutilainen, nuoriso- ja vapaa-ajan ohjaaja
    puh: 050 449 8748
    email: kimmo.voutilainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Päiväkeskus

  • Riikka Rosvall, sairaanhoitaja (AMK) ja lähihoitaja
    puh: 050 338 1311
    email: riikka.rosvall@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kauppakadun pienryhmäkoti

  • Mia Voutilainen, sosionomi (YAMK) ja nuoriso- ja vapaa-ajan ohjaaja
    puh: 050 306 8217
    email: mia.voutilainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Koulukadun pienryhmäkoti 1

  • Mika Sormunen, sairaanhoitaja (AMK)
    puh: 050 449 8750
    email: mika.sormunen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Koulukadun pienryhmäkoti 2

  • Eveliina Savolainen, sairaanhoitajaopiskelija (AMK)
    puh: 050 307 5355
    email: eveliina.savolainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kirkkokadun pienryhmäkoti 1

  • Miska Horttanainen, lähihoitaja
    puh: 050 337 7846
    email: miska.horttanainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kirkkokadun pienryhmäkoti 2

  • Anni Hakkarainen, sosionomi (AMK)
    puh: 050 339 0092
    email: anni.hakkarainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kuhasalon tukiasunnot
  • Julia Vuojolainen, yhteisöpedagogiopiskelija (AMK)
    email: julia.vuojolainen@kotiaurinkoinen.fi
    työpiste: Kiertävä ohjaaja

  • Ida Jormanainen, sosionomi (AMK)
    (opintovapaalla)

  • Elisa Mutanen, sosionomi (AMK)
    (Virkavapaalla)

  • Eemil Puolakka, huoltopäällikkö
    puh: 050 378 0119
    email: eemil.puolakka@kotiaurinkoinen.fi


Toimipaikkojemme yhteystiedot

Pienryhmäkodit

Päiväkeskus



Tukiasunnot


Pienryhmäkotien lisäksi meillä on 1-3 hengen tukiasuntoja

  • Keskustassa (Koulukatu, Kirkkokatu, Merimiehenkatu, Sairaalakatu)
  • Kuhasalossa (Kuhasalontie)